O nas imageO nas image
Potrzebą powstania w 1945r Państwowej Komunikacji Samochodowej (PKS) był prawie całkowity brak jakiejkolwiek komunikacji międzymiastowej, wtedy liczyło się by dojechać, nieważne za jaką cenę i w jakich warunkach. Wtedy to kierowca decydował kto pojedzie, a kto zostanie na przystanku. Ta sytuacja nie zmieniła się przez prawie pół wieku.
Dziś wygląda to zupełnie inaczej, to pasażer decyduje z kim i za ile pojedzie.
Dlatego na "gruzach" upadającego przedsiębiorstwa, z kapitałem deweloperskim , postanowiliśmy zwrócić należny wizerunek PKSowi w Zakopanem. Firmy, która przez lata woziła i turystów i mieszkańców, firmy która przez lata była symbolem, którą tworzyli również jej pracownicy (dla nich wyrazy dużego uznania)
PKS Zakopane docierał do miejsc gdzie nie docierał żaden inny przewoźnik któremu się to nie opłacało, ale też do miejsc tak znanych, jak Polana Włosienica przed Morskim Okiem.
Do odbudowy tej marki potrzebny jest olbrzymi zapał, którego nam nie brakuje, środki finansowe i pasja która mamy w nadmiarze.
Nie chcemy też aby cała para szła tylko w gwizdek, dlatego nasze działania są wyważone.
Przykładamy olbrzymią wagę do zadowolenia naszych klientów i kontrahentów.
Bardzo prosimy wyrozumiałość w odbudowie marki PKS Zakopane.
Wiemy że pośród naszych klientów są pasjonaci PKSów w całym kraju, zwracamy się też do Was o wsparcie internetowe , opiniotwórcze, wiemy że w dzisiejszych czasach "nic za darmo", ale pozostawienie pozytywnej opinii za naszą współprace, będzie dla nas wyróżnieniem.
Polityka naszej firmy, ma na celu odbudowanie zaufania do marki PKS, stworzenie przyjaznego pasażerowi komfortu, miłej obsługi, niezawodności.
Prócz działalności transportowej, zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem i tworzeniem systemów zrównoważonego transportu publicznego w wielkomiejskich aglomeracjach, terenach pozamiejskich i wiejskich.
Działamy oczywiście w stolicy Tatr, ale nie tylko, również na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropoli (m in. przewóz osób i towarów pojazdami do 3,5t , wynajem usług kierowcy, wypożyczalnia przyczep bagażowych Katowice), Krakowa w zakresie systemów transportu publicznego (pomiary dokonujemy na terenie całego kraju oraz UE). Zapraszamy do korzystania z naszych usług.